logo bolu gergi tavan

Bolu Gergi Tavan Bayilik

Bolu tadilat dekorasyon ve mimarlık firmalarına projelerinde ihtiyaç duydukları gergi tavan malzemelerinin satış ve temini konusunda bayilik vermekteyiz. Özellikle inşaat sektöründe konutlara ekonomik bir değer katan gergi tavan modellerini toptan yada perakende olarak satın almak için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Gergi Tavan Aydınlatma Bolu

Konut, iş yeri,  kamu kuruluşu ya da alışveriş merkezlerinde dekoratif bir ortam ve enerji tasarrufu sağlayan gergi tavan aydınlatma sistemleri uygun fiyatı ve kolay kurulumu ile büyük avantajlar sağlamaktadır. Sektörün en iyi gergi tavan markalarından birisi olan GERGİTEK GERGİ TAVAN'nın bayilik koşulları hakkında bilgi almak ve bolu gergi tavan bayisi olmak için lütfen iletişime geçiniz.

Tüm Türkiye de olduğu gibi Bolu genelinde inşaat ve dekorasyon sektöründe hizmet veren firmalara ve mimarlık ofislerine en uygun fiyat ile germe tavan temini yapmaktayız.

bolu gergitavan banner

Gergi Tavan Özellikleri

  • Sudan ve nemden etkilenmez, kolay temizlenebilir.
  • Bakım ve boya gerektirmez montajı kolaydır.
  • Dekoratif ve ekonomik ışık kaynağıdır.
  • Hafif ve dayanıklıdır.
  • Yangında alev almaz, hijyeniktir, esnektir.

Gergi Tavan Proje Desteği
Mimarlık ofisleri ve inşaat firmalarının kurumsal ve proje bazlı anahtar teslim gergi tavan işleri için en iyi fiyat tekliflerini sunuyoruz. Bilgi için lütfen iletişime geçiniz

gergitekgergitavan

Gergitek Gergi Tavan

Gergi tavan aydınlatma sistemlerini çok beğendiniz ve germe tavan yaptırmaya karara verdiniz ama hangi firmayı tercih edeceğinizi düşünüyorsanız, artık gergi tavan satın almak ve sipariş vermek çok kolay ve ekonomik. Gergi tavan görsel seçimi ve baskı detayları hakkında uzman grafik ekibimiz sizlere yardımcı olacaktır..