logo bolu gergi tavan

Bolu Gergi Tavan Malzemesi

Kişiye özel UV baskılı gergi tavan, montaj için gerekli olan  gergi tavan profili , tekstil bazlı tek parça duvar kağıdı ve resim baskılı tezgah arası cam imalat yapmaktayız. Müşterilerimizin taleplerini karşılamak için arşivimizde binlerce görsel ve uzman grafiker kadromuzla hizmet vermekteyiz.

Bolu Gergi Tavan

Gergi tavan ve diğer ürünlerimizi makine parkımızda bulunan son teknoloji UV baskı makinaları ile yapmaktayız. Toptan ya da perakende gergi tavan malzemesi ihtiyaçlarınız için bir telefon kadar yakınız..

gergi tavan profili, gergi tavan kumaşı, gergi tavan ısıtıcısı, bolu gergi tavan, 3d gergi tavan, duvar kağıdı, dekorasyon, bolu alçıpan

bolu gergitavan banner

Gergi Tavan Özellikleri

  • Sudan ve nemden etkilenmez, kolay temizlenebilir.
  • Bakım ve boya gerektirmez montajı kolaydır.
  • Dekoratif ve ekonomik ışık kaynağıdır.
  • Hafif ve dayanıklıdır.
  • Yangında alev almaz, hijyeniktir, esnektir.

Gergi Tavan Proje Desteği
Mimarlık ofisleri ve inşaat firmalarının kurumsal ve proje bazlı anahtar teslim gergi tavan işleri için en iyi fiyat tekliflerini sunuyoruz. Bilgi için lütfen iletişime geçiniz

gergitekgergitavan

Gergitek Gergi Tavan

Gergi tavan aydınlatma sistemlerini çok beğendiniz ve germe tavan yaptırmaya karara verdiniz ama hangi firmayı tercih edeceğinizi düşünüyorsanız, artık gergi tavan satın almak ve sipariş vermek çok kolay ve ekonomik. Gergi tavan görsel seçimi ve baskı detayları hakkında uzman grafik ekibimiz sizlere yardımcı olacaktır..