logo bolu gergi tavan

Bolu Gergi Tavan Fiyatları

Çoğunlukla metre kare ile fiyatlandırılan gergi tavanlar baskı kalitesi, kullanılan malzeme kalitesi ve baskı görselinin kalitesi ile baskı makinası ile yakından ilgilidir. Gergi tavan fiyatları firmalara ve markalara göre farklılık gösterse de temel olarak kaliteli baskı ve kaliteli malzeme kullanılan gergi tavanların fiyatı diğerlerine göre daha yüksektir.

Gergi Tavan Fiyatları

Bolu gergi tavan şirketi olarak baskımızı kendimize ait son teknoloji UV baskı makinası ile yapmaktayız. Bayilere özel gergi tavan fiyatlarımız.

Gergitavan metrekare fiyatı 1 metrekare 

Gergi tavan plastik profil fiyatı 1 metre 

Not:Gergi tavan fiyatlarına işçilik, alçıpan havuz ve led maliyetleri dahil değildir

bolu gergi tavan fiyatı, bolu gergi tavan fiyatları, germe tavan bolu, gergi tavan aydınlatma fiyatları, gergi tavan fiyat ve modelleri

bolu gergitavan banner

Gergi Tavan Özellikleri

  • Sudan ve nemden etkilenmez, kolay temizlenebilir.
  • Bakım ve boya gerektirmez montajı kolaydır.
  • Dekoratif ve ekonomik ışık kaynağıdır.
  • Hafif ve dayanıklıdır.
  • Yangında alev almaz, hijyeniktir, esnektir.

Gergi Tavan Proje Desteği
Mimarlık ofisleri ve inşaat firmalarının kurumsal ve proje bazlı anahtar teslim gergi tavan işleri için en iyi fiyat tekliflerini sunuyoruz. Bilgi için lütfen iletişime geçiniz

gergitekgergitavan

Gergitek Gergi Tavan

Gergi tavan aydınlatma sistemlerini çok beğendiniz ve germe tavan yaptırmaya karara verdiniz ama hangi firmayı tercih edeceğinizi düşünüyorsanız, artık gergi tavan satın almak ve sipariş vermek çok kolay ve ekonomik. Gergi tavan görsel seçimi ve baskı detayları hakkında uzman grafik ekibimiz sizlere yardımcı olacaktır..