logo bolu gergi tavan

Bolu Gergi Tavan Aydınlatma

Bolu ilimiz genelinde tavan ve duvar dekorasyonunda çok sık kullanılan led ışıklı gergi tavan aydınlatma sistemleri konusunda ihtiyaç duyduğunuz tüm hizmetleri en kaliteli ve en hızlı bir şekilde yerine getiriyoruz.

Gergi Tavan Bolu

Bolu gergi tavan ve aydınlatma sistemleri ve dekorasyon sektöründe hizmet veren firmamız müşteri memnuniyetini temel çalışma prensibi kabul etmektedir. Gergi tavan malzeme satışının yanı sıra montaj hizmeti de veren firmamız Avrupa standartlarında kaliteli malzemeler kullanmaktadır. Alçıpan uygulamaları ile  tam uyumlu olan gergi tavan modellerimiz mekanlara ayrıcalık ve estetik katmaktadır. Gergi tavan Bolu genelinde yapılan yeni ve lüks konut projelerinin bir çoğunda temel yapı malzemesi olarak kullanılmaktadır.

bolu gergi tavan

gergi tavan bolu, bolu gergi tavan, gergitavan firması bolu, bolu dekorasyon

bolu gergitavan banner

Gergi Tavan Özellikleri

  • Sudan ve nemden etkilenmez, kolay temizlenebilir.
  • Bakım ve boya gerektirmez montajı kolaydır.
  • Dekoratif ve ekonomik ışık kaynağıdır.
  • Hafif ve dayanıklıdır.
  • Yangında alev almaz, hijyeniktir, esnektir.

Gergi Tavan Proje Desteği
Mimarlık ofisleri ve inşaat firmalarının kurumsal ve proje bazlı anahtar teslim gergi tavan işleri için en iyi fiyat tekliflerini sunuyoruz. Bilgi için lütfen iletişime geçiniz

gergitekgergitavan

Gergitek Gergi Tavan

Gergi tavan aydınlatma sistemlerini çok beğendiniz ve germe tavan yaptırmaya karara verdiniz ama hangi firmayı tercih edeceğinizi düşünüyorsanız, artık gergi tavan satın almak ve sipariş vermek çok kolay ve ekonomik. Gergi tavan görsel seçimi ve baskı detayları hakkında uzman grafik ekibimiz sizlere yardımcı olacaktır..